Tento pátek 29. 9. máme zavřeno a tedy neexpedujeme. Děkujeme za pochopení.

Caribbean Sun

Přírodní produkty pro péči o tělo značky Caribbean Sun pocházejí z kontrolovaných a ekologicky obhospodařovaných farem z exotických zemí jako je Jordánsko, Karibské ostrovy, Florida, Bermudy a Egypt. Va naší nabídce najdete přírodní organické mořské hub, lufy, sysál, vulkanické pemzy a soli z mrtvého moře. Veškeré výrobky Caribbean Sun, které nabízíme v našem e-shopu jsou dováženy, pěstovány a zpracovávany za kontrolovaných podmínek s ohledem na etickou stránku věci i životní prostředí. Mořské houby jsou pěstovány v eticky založených mořských farmách v čisté a neznečištěné vodě a jejich výlov je prováděn vždy pod dohledem kontrolních orgánů, kde jsou nastaveny limity pro množství vylovených kusů, aby nedošlo k narušení vodního ekosystému.

Přírodní produkty jako je lufa jsou pěstovány na ekologických rodinných farmách fair-trade praktikami, s ohledem na životní prostředí a rovnováhu mezi člověkem a přírodou. Vulkanická pemza a pemza z mořských břehů je také sbírána ručně místními lidmi a jen v potřebném množství aby nedošlo k narušení rovnováhy, což by při strojním těžebním způsobu docházelo.

Sortiment výrobků je certifikován pro zdravotní nezávadnost i použití v Hotelovém SPA & Beauty i Wellness, stejně jako v domácím prostředí. Kosmetické, koupelové i masážní a peelingové produkty jsou dermatologicky testované pro všechny typy pokožky a pro své organické složení jsou vhodné i pro problematické typy pokožky. Kompletní sortiment těchto produktů není testován na zvířatech a díky čistě přírodnímu složení je vhodný i pro děti a alergiky.

Žádné produkty značky Caribbean Sun nebyly nalezeny...