Vážení zákazníci, v týdnu od 4. - 8. 7. 2022 neexpedujeme. Objednávky přijaté v tomto termínu s radostí vyřídíme 11. 7. 2022. Přejeme vám krásné léto ;). K objednávce nad 1.500Kč si nyní v košíku vyberte osvěžující ústní vodu Nordics!

Caribbean Sun

Přírodní produkty pro péči o tělo značky Caribbean Sun pocházejí z kontrolovaných a ekologicky obhospodařovaných farem z exotických zemí jako je Jordánsko, Karibské ostrovy, Florida, Bermudy a Egypt. Va naší nabídce najdete přírodní organické mořské hub, lufy, sysál, vulkanické pemzy a soli z mrtvého moře. Veškeré výrobky Caribbean Sun, které nabízíme v našem e-shopu jsou dováženy, pěstovány a zpracovávany za kontrolovaných podmínek s ohledem na etickou stránku věci i životní prostředí. Mořské houby jsou pěstovány v eticky založených mořských farmách v čisté a neznečištěné vodě a jejich výlov je prováděn vždy pod dohledem kontrolních orgánů, kde jsou nastaveny limity pro množství vylovených kusů, aby nedošlo k narušení vodního ekosystému.

Přírodní produkty jako je lufa jsou pěstovány na ekologických rodinných farmách fair-trade praktikami, s ohledem na životní prostředí a rovnováhu mezi člověkem a přírodou. Vulkanická pemza a pemza z mořských břehů je také sbírána ručně místními lidmi a jen v potřebném množství aby nedošlo k narušení rovnováhy, což by při strojním těžebním způsobu docházelo.

Sortiment výrobků je certifikován pro zdravotní nezávadnost i použití v Hotelovém SPA & Beauty i Wellness, stejně jako v domácím prostředí. Kosmetické, koupelové i masážní a peelingové produkty jsou dermatologicky testované pro všechny typy pokožky a pro své organické složení jsou vhodné i pro problematické typy pokožky. Kompletní sortiment těchto produktů není testován na zvířatech a díky čistě přírodnímu složení je vhodný i pro děti a alergiky.

Žádné produkty značky Caribbean Sun nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení