Expedujeme ve středu 28.12.2022. Poté opět 2.1.2023. Přejeme Vám vše nejlepší v novém roce!

EcoForce Eko kolíčky na prádlo - 24ks

39 Kč
momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kolíčky na prádlo vyrobené z recyklovaného plastu. Mají dlouhou životnost a dají se umýt i v myčce.

Kolíčky jsou vyrobeny z min. 93% recyklovaného plastu. Mají dlouhou životnost a jsou velmi odolní. Lze je používat venku i uvnitř. Kolíčky nemají kovovou pružinku, a proto nehrozí obarvení prádla rezem. Kolíčky jsou vyrobenv z jednoho kusu.

Kolíčky dostaly anglickou cenu za design Recyklovaný plast + recyklovaný obal

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barvy - zelená + žlutá

 

Odolné vůči mrazu i silnému slunečnímu UV záření

 

24 ks

 

Vyrobeno v Anglii

Doplňkové parametry

Kategorie: praní prádla
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

EcoForce je malá rodinná anglická firma, sídlící v anglickém Wellingborough, soustředící se na výrobu a distribuci výrobků z recyklovatelných materiálů, které by jinak skončily na skládce, případně využívá nevyužitelný odpad z jiných výrob a dále jej zpracovává. Eko produkty této značky jsou vyrobeny vždy z minimálně 90% recyklovaných materiálů a dají se po dosloužení dále zrecyklovat na nové výrobky. EcoForce výrobky jsou také originální a inovativní - díky tomu získaly mnoho ocenění pro design a zpracování.

Lidé z Ecoforce a jejich výrobky dokazují, že ekologické výrobky nemusí být drahé a nemusí mít nižší užitné vlastnosti - u výrobků Ecoforce je to totiž právě naopak. V našem eshopu nabízíme praktické úklidové pomůcky a výrobky pro mytí nádobí a celkový úklid v kuchyni z ekologických materiálů. Používání výrobků, které již jednou posloužily je nejen ekonomické, ale hlavně ekologické, protože se nevyčerpávají zbytečně další zásoby ropy a využívají se materiály k dalšímu využití. Kuchyňské a úklidové produkty Eco Force jsou velmi pratické, snadno se čistí a myjí, dají se používat opakovaně a nezatěžují přírodu jako prvovýroba kuchyňských výrobků.