Tento pátek 29. 9. máme zavřeno a tedy neexpedujeme. Děkujeme za pochopení.

Klaunský nos pro Konto bariéry

50 Kč
vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Když si choďák potřebuje koupit nové boty, jde do obchodu s obuví. Vozíčkář boty neochodí, ale ojede pláště, na které mu jednou za čas přispěje pojišťovna. Ale tyto pláště obleče na těžká kola na vozíku od pojišťovny, na kterém by se nudila i vaše babička. Pokud se s tím nechce spokojit a chce být (nebo zůstat) aktivní, tak mu nezbyde, než se obrátit na nadace, protože cena za aktivní vozík se pohybuje kolem hodnoty menšího ojetého auta.

Na aktivním vozíku si méně namáháte ruce i záda, jedete rychleji, obratněji, vlastně to může být i legrace. Mně kdysi několik nadací přispělo na aktivní odlehčený vozík a mezi nimi i Konto bariéry Nadace Charty 77. A teď, když jsem se vrátila mezi choďáky, i když mám ty nohy někdy tři až čtyři podle terénu, bych to ráda alespoň po malých kouskách vrátila, aby zase někdo další měl život na kolech veselejší. Vybrala jsem právě Nadaci charty 77, která je nejdéle fungující nadací u nás. Proto si v košíku k objednávce nad 1500Kč můžete vybrat jako dárek tento klaunský nos, za který nadaci pošlu 50Kč. Anebo si jej zde můžete za stejnou částku zakoupit.

Celá částka 50Kč za nákup klaunského nosu odejde potřebným na transparentní účet nadace. DPH se z tohoto výrobku neodvádí. Přispět můžete i přímo na transparentní účet nadace 17 111 444/5500.

Děkuji, že společně pomáháme.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nos je vyroben z molitanu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: přírodní kosmetika
Hmotnost: 0.01 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: