Tento pátek 29. 9. máme zavřeno a tedy neexpedujeme. Děkujeme za pochopení.

Lavera

Cílem německé přírodní kosmetiky Lavera je nabízet výrobky s nedráždivým složením, okouzlujícími vůněmi, hedvábnou konzistencí a snadným použitím. Přípravky Lavera pro ženy, muže i děti, jsou na trhu již více než 25 let.

Sám zakladatel Thomas Haase od dětství trpěl dermatitidou. Jeho pokožka nesnesla žádné konvenční přípravky, a tak mu nezbylo, než si vhodnou péči začít vyrábět. „Sám potřebuji tu nejčistší a nejcitlivější péči, proto kladu velký důraz na to, aby naše přípravky poskytovaly dlouhodobou ochranu a aby nedráždily ani alergicky reagující pleť.“ I to je jeden z důvodů, proč Lavera neustále hledá nové ingredience i výrobní postupy s cílem pomoci problematické pleti.

Lavera byla založena roku 1987 jako rodinný podnik na malém statku poblíž Hannoveru s cílem vyrábět 100% přírodní kosmetiku. Dnes má přes tři sta zaměstnanců a patří mezi čtyři nejvýznamnější výrobce přírodní kosmetiky na světě. Thomas Haase se dodnes podílí na vývoji všech receptur a inovací.

Přírodní kosmetika lavera nikdy nedělala kompromisy v kvalitě. 100% přírodní ingredience a účinné kombinace bylin jsou základem jejího složení. Kromě certifikátu BDIH, BIO či NATRUE, zaručující kvalitu a přírodnost výrobku i všech použitých ingrediencí, se Lavera pyšní mnoha oceněními mezinárodních porot či nejlepšími hodnoceními v eko testech.

Produkty Lavera jsou moderní nejen svojí koncepcí, ale i designem a použitými ingrediencemi. Výrobní technologie se řídí nejnovějšími vědeckými poznatky. Vybavení firemních laboratoří je neustále inovováno a doplňováno přesnými, moderními přístroji. Kosmetika Lavera je vyráběná pro potřeby dnešní doby plné shonu a stresu. Přináší uvolnění a pomáhá navodit pohodu těla, mysli i duše.

Žádné produkty značky Lavera nebyly nalezeny...