Vážení zákazníci, v týdnu od 4. - 8. 7. 2022 neexpedujeme. Objednávky přijaté v tomto termínu s radostí vyřídíme 11. 7. 2022. Přejeme vám krásné léto ;). K objednávce nad 1.500Kč si nyní v košíku vyberte osvěžující ústní vodu Nordics!

Lavera

Cílem německé přírodní kosmetiky Lavera je nabízet výrobky s nedráždivým složením, okouzlujícími vůněmi, hedvábnou konzistencí a snadným použitím. Přípravky Lavera pro ženy, muže i děti, jsou na trhu již více než 25 let.

Sám zakladatel Thomas Haase od dětství trpěl dermatitidou. Jeho pokožka nesnesla žádné konvenční přípravky, a tak mu nezbylo, než si vhodnou péči začít vyrábět. „Sám potřebuji tu nejčistší a nejcitlivější péči, proto kladu velký důraz na to, aby naše přípravky poskytovaly dlouhodobou ochranu a aby nedráždily ani alergicky reagující pleť.“ I to je jeden z důvodů, proč Lavera neustále hledá nové ingredience i výrobní postupy s cílem pomoci problematické pleti.

Lavera byla založena roku 1987 jako rodinný podnik na malém statku poblíž Hannoveru s cílem vyrábět 100% přírodní kosmetiku. Dnes má přes tři sta zaměstnanců a patří mezi čtyři nejvýznamnější výrobce přírodní kosmetiky na světě. Thomas Haase se dodnes podílí na vývoji všech receptur a inovací.

Přírodní kosmetika lavera nikdy nedělala kompromisy v kvalitě. 100% přírodní ingredience a účinné kombinace bylin jsou základem jejího složení. Kromě certifikátu BDIH, BIO či NATRUE, zaručující kvalitu a přírodnost výrobku i všech použitých ingrediencí, se Lavera pyšní mnoha oceněními mezinárodních porot či nejlepšími hodnoceními v eko testech.

Produkty Lavera jsou moderní nejen svojí koncepcí, ale i designem a použitými ingrediencemi. Výrobní technologie se řídí nejnovějšími vědeckými poznatky. Vybavení firemních laboratoří je neustále inovováno a doplňováno přesnými, moderními přístroji. Kosmetika Lavera je vyráběná pro potřeby dnešní doby plné shonu a stresu. Přináší uvolnění a pomáhá navodit pohodu těla, mysli i duše.

Žádné produkty značky Lavera nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení