Momentálně 20% sleva na značku NORDICS se slevovým kódem "nordics20". ;).

More Joy Pratelná univerzální utěrka - Krab

119,79 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2023

Tenhle univerzální hadřík miluje pořádek, omývání pobryndaných kuchyňských i koupelnových povrchů a nadchne všechny zero waste nadšence. Vznikl totiž z odpadu při zpracování dřeva v severských zemích. Kromě celulózy obsahuje i bavlnu, vydrží až 200 praní a až v domácnosti doslouží, můžete ho bez obav zkompostovat. Domů vám přijde na lehko, v ničem nebalený, s omezováním odpadu to totiž myslí zcela vážně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak utěrku používat, udržovat fit a kompostovat?

  • Před prvním použitím ji navlhčete a odstraňte etiketu ze zadní strany.
  • Zapřáhněte ji do úklidu.
  • Po použití ji opláchněte čistou vodou a mycím přípravkem nebo kapkou citronu a nechte ji oschnout. 
  • Pokud je potřeba, utěrku můžete pravidelně (každý týden či dva) přeprat i v pračce. Maximálně na 60 stupňů Celsia. Vydrží až 200 praní.
  • Až utěrka doslouží, nastříhejte ji na menší kousky a hoďte do kompostu nebo bioodpadu. Tam se do 24 týdnů rozloží.

Doplňkové parametry

Kategorie: úklid a čištění
Hmotnost: 0.01 kg
obal: bez obalu
země původu: Finsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka z Finska s udržitelnými úklidovými pomocníky More Joy vznikla z nechuti k úklidu. Zakladatelce značky Susanně tato činnost nikdy nepřirostla k srdci a chtěla si ji tak co nejvíce zpříjemnit. Od malička se věnovala kreslení a design nakonec i vystudovala, začala si proto doma úklidové hadříky zkrášlovat vlastními malůvkami, aby jí smýčení přinášelo víc radosti. A právě tehdy zasadila semínko, ze kterého po čase vyrostla značka More Joy. V roce 1997 ji Susanna založila společně s Mikkem, zručným kutilem s vášní pro tiskařské řemeslo. Protože je spojuje také úcta k přírodě, ekologická mise celého projektu pro ně byla naprostou přirozeností. 

Dnes tak svými udržitelnými a odolnými produkty "odplastovávají" domácnosti široko daleko. Hadříky a další úklidové pomůcky přitom vyrábí z recyklovaných nebo biologicky rozložitelných materiálů. More Joy tak slouží nejen šetrnému úklidu domácností, ale také planety.