Naturinka

Naturinka je česká značka, která začala působit na trhu v prosinci 2012. Vyrábí 100% toaletní i koupelová mýdla, tuhé šampony, balzámy na rty, oleje a masti a krémy ze surovin nejvyšší kvality a vše ručně. Naturinka mýdla nevaří, ale míchá.

K výrobě využívá starodávnou techniku za studena, aby všechny cenné látky v olejích zůstaly i v mýdlech. Při této metodě není potřeba mýdlové hmoty ani přidaný glycerin, neboť ten je v mýdle přirozeně obsažen. K obarvení mýdel Naturinka používá výluhy z bylin a ke zvýšení aromaterapeutických a léčebných účinků esenciální přírodní oleje. Většinu bylinek, které lze v České republice pěstovat si firma sama pěstuje, nebo sbírá, a poté z nich vyrábí oleje, které přidává do svých mýdel.

Jako konzervant je ve výrobcích použit extrakt z grapefruitových jader. Mýdla Naturinka jsou proto 100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických látek , palmového oleje či chemických konzervantů a jejich trvanlivost je minimálně 18 měsíců. Výrobky nejsou testovány na zvířatech. 

Od ledna 2013 Naturinka přispívá částkou 3,- Kč za každý prodaný kus charitativní organizaci DebRA ČR.

V naší nabídce najdete především mýdla a tuhé šampony na citlivou a problematickou pokožku (pro miminka, ekzematiky, pro ty, co trpí lupénku či seboreou), mýdla pro intimní hygienu, peelingová a voňavá mýdla, krémy pro miminka a balzámy na rty.

Žádné produkty značky Naturinka nebyly nalezeny...