Vážení zákazníci, v týdnu od 4. - 8. 7. 2022 neexpedujeme. Objednávky přijaté v tomto termínu s radostí vyřídíme 11. 7. 2022. Přejeme vám krásné léto ;). K objednávce nad 1.500Kč si nyní v košíku vyberte osvěžující ústní vodu Nordics!

Primavera

Od začátku společnost Primavera motivuje vize vytvořit svět plný láskyplné energie vůně, světla a radosti ze života. Již 25 let symbolizuje bohyně jara Primavera, se svým rohem hojnosti v rukou, tuto německou značku. Italsky znamená Primavera jaro - ztělesnění svěží rozkvétající zeleně, krásy barev a květin.

Přáním Primavery je co nejlépe chránit přírodu ve své rozmanitosti, hojnosti a přirozeném stavu beze změn. Trvalá udržitelnost znamená plně zodpovědný přístup k přírodě a zachování neporušeného životního prostředí pro budoucí generace. Tím, že se Primaveře podařilo vybudovat harmonické a trvale udržitelné sídlo firmy, manifestují svůj sen - vědomě prožívat vůně, světlo a radost ze života.

Primavera se již léta zasazuje o ochranu přírody, skrze přesvědčení, že jen čisté a nemodifikované rostliny mají svou sílu a mohou působit blahodárně. Proto od začátku hledají osobní kontakt s pěstitelskými partnery po celém světě, kteří Primaveře dodávají suroviny v nejvyšší kvalitě. Jejich společným cílem je zasít a sklidit v souladu s přírodou. Fairovost, otevřenost a důvěra jsou přitom neodmyslitelnou součástí jejich podnikatelské filosofie. Jen pozitivní společné bytí přírody a lidí přináší trvalý úspěch. 

Žádné produkty značky Primavera nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení