Tento pátek 29. 9. máme zavřeno a tedy neexpedujeme. Děkujeme za pochopení.

Primavera

Od začátku společnost Primavera motivuje vize vytvořit svět plný láskyplné energie vůně, světla a radosti ze života. Již 25 let symbolizuje bohyně jara Primavera, se svým rohem hojnosti v rukou, tuto německou značku. Italsky znamená Primavera jaro - ztělesnění svěží rozkvétající zeleně, krásy barev a květin.

Přáním Primavery je co nejlépe chránit přírodu ve své rozmanitosti, hojnosti a přirozeném stavu beze změn. Trvalá udržitelnost znamená plně zodpovědný přístup k přírodě a zachování neporušeného životního prostředí pro budoucí generace. Tím, že se Primaveře podařilo vybudovat harmonické a trvale udržitelné sídlo firmy, manifestují svůj sen - vědomě prožívat vůně, světlo a radost ze života.

Primavera se již léta zasazuje o ochranu přírody, skrze přesvědčení, že jen čisté a nemodifikované rostliny mají svou sílu a mohou působit blahodárně. Proto od začátku hledají osobní kontakt s pěstitelskými partnery po celém světě, kteří Primaveře dodávají suroviny v nejvyšší kvalitě. Jejich společným cílem je zasít a sklidit v souladu s přírodou. Fairovost, otevřenost a důvěra jsou přitom neodmyslitelnou součástí jejich podnikatelské filosofie. Jen pozitivní společné bytí přírody a lidí přináší trvalý úspěch. 

Žádné produkty značky Primavera nebyly nalezeny...