EcoEgg prací vajíčko na 70 praní s vůní jarních květů

370 Kč
momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vůně jarních květů je směsí oleje z jalovce, růže, maliny a brusinky. Jemná a nevtíravá vůně, která vás přenese na rozkvetlou jarní louku.

Prací prostředek na 70 cyklů praní (přibližně na 4 měsíce praní)

Prací vajíčko Ecoegg  je moderní inovativní a ekologický produkt určený na praní prádla. Jeho vítězství spočívá v  kompletní náhradě chemického pracího prostředku. Stačí ho jen vložit do bubnu pračky. Nepotřebujete žádný další prací prášek, gel nebo tablety. Stejně tak není nutné přidávat během praní aviváž. Prádlo bude čisté, jemné, decentně voňavé a hebké.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto vajíčko

· Plnohodnotně nahradí váš běžně používaný prací prostředek
· Umožňuje dlouhodobé používání
· Je dermatologicky testovaný
· Je hypoalergenní, doporučený Allergy UK a National Eczema Society
· Je vhodný i pro citlivou pleť a pro osoby s alergiemi (např. i pro lidi s atopickým ekzémem)
· Vhodný i k praní dětského prádla a plen
· Jednoduché používání
· Barvy zůstanou zářivé a svěží
· Vhodný pro bílé i barevné prádlo
· Bílé prádlo zůstává dlouhodobě sněhobílé
· Jemná přírodní vůně díky éterickým olejům
· Silný proti špíně, šetrný k pokožce
· Šetří vaši peněženku
· Nezůstává po praní na oblečení
· Šetrný k životnímu prostředí

Jak vajíčko na praní Ecoegg funguje?
Dva druhy minerálních pelet dokáží vytvořit hustou přírodní pěnu na praní, která jemně, šetrně, ale účinně odstraňuje špínu a nečistoty. Turmalínové keramické pelety uvolňují nečistoty z vláken textilií. Bílé minerální pelety ionizují molekuly kyslíku ve vodě, a mění tak její pH. Takto upravené molekuly pronikají až do hloubky vlákna textilie a důkladně odstraňují bílkoviny a tuky – tedy dvě hlavní složky nečistot. Mechanický pohyb pracího vajíčka v bubnu během pracího cyklu napomáhá uvolněnou špínu mechanicky odstranit, aniž by se prádlo poškodilo. Voda je během praní díky ionizovaným molekulám kyslíku zásaditá, a to bez použití chemických látek. To napomáhá přirozenému změkčení prádla. Zásaditá voda dokáže aktivně a účinně odstranit špínu a nečistoty z prádla i při nízkých teplotách.

Potvrzené výsledky
Nezávislé anglické laboratoře potvrdily, že výsledky praní s Ecoegg jsou srovnatelné s výsledky běžných pracích prostředků. Prací vajíčko je reálnou alternativou chemických pracích prostředků – poskytuje uživateli vynikající výsledky praní na přírodní bázi. Navíc šetří peníze, přírodu a je šetrné i k vaší pokožce.

Určeno pro citlivou pleť
Organizace Allergy UK a National Eczema Society vyjádřily našim pracím produktům podporu. Prací vajíčka Ecoegg jsou dermatologicky testována a určena pro citlivou pleť, stejně jako pro praní dětského prádla a plen. Jsou hypoalergenní a nedráždí ani pokožku s atopickým ekzémem.

Určeno pro dlouhodobé používání
Prací vajíčko Ecoegg je na 210 praní = přibližně 1 rok praní pro běžnou domácnost.
Jakmile spotřebujete všechny pelety, jednoduše si dokoupíte další a vaše vajíčko na praní Ecoegg můžete používat dále.

Vůně přidávané do pracího vajíčka Ecoegg jsou získávané z éterických olejů.

Vůně jarních květů je směsí oleje z jalovce, růže, maliny a brusinky. Jemná a nevtíravá vůně, která vás přenese na rozkvetlou jarní louku.

Šetrné k přírodě a k vaší peněžence
Prací vajíčko Ecoegg odstraňuje díky svému unikátnímu složení běžnou špínu už při nízkých teplotách. Běžné prádlo tak můžete prát na 30–40 oC. Není nutné je prát při teplotě 60°C. Ušetříte tak energii, čas a peníze při každém praní.

Obal pracího vajíčka není vhodný pro praní při teplotě 90°C.
Aktivní přírodní pěna, kterou vytvoří pelety, se z prádla odstraňuje rychle a jednoduše. Nepotřebujete tedy dodatečné máchání prádla. Pokud má vaše pračka možnost nastavení množství vody pro máchání, spotřebujete na ně mnohem méně vody než při běžném praní. Šetříte tak přírodu i peníze.

Doplňkové parametry

Kategorie: praní prádla
Hmotnost: 0.2 kg
obal: papírová krabička
země původu: Velká Británie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Revoluční výrobky pro ekologickou domácnost od britského výrobce EcoEgg. Prací vajíčka i vajíčka do sušiček, která šetří vaší kapsu i energii, a navíc jsou šetrná k vaší pokožce i k přírodě.