Doprava a platba

Vaše objednávky zpracováváme co nejdříve. U produktů je uvedený předpokládaný datum, kdy balíček obdržíte podle skladových zásob.

 

Doprava

Česká republika

Doprava zdarma je nad 1.500,- Kč. Do této hodnoty jsou ceny za dopravu následující:

PPL 89,- Kč doručení do 2-3 dní od odeslání
PPL Parcel Shop 59,- Kč doručení do 2-3 dní od odeslání
Balík do ruky Česká pošta 139,- Kč doručení do druhého dne od odeslání
Balík na poštu Česká pošta 129,- Kč doručení do druhého dne od odeslání
Balíkovna 79,- Kč doručení do druhého dne od odeslání
Zásilkovna 69,- Kč doručení většinou do druhého dne od odeslání

Slovensko

Doprava zdarma nad 80, u objednávek za nižší hodnotu je poštovné:

Slovenský kurýr PPL 10€ většinou do 2-3 dnů od odeslání
Zásilkovna 3,80 většinou do 2-3 dnů od odeslání

 

Platba

Můžete si vybrat mezi třemi způsoby platby:

on-line platba 0,-Kč

Platební brána, která vám nabídne platbu kartou, Apple Pay nebo přes internetové bankovnictví (tlačítka pro Českou spořitelnu, ČSOB, Era, Fio, Komerční banku, mBank, Moneta, Raiffeisenbank, Sberbank a UniCredit). Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s.. Zaplacená objednávka přechází k expedici Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Uzavřením kupní smlouvy dáváte souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby vašeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které uvedete při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

bankovní převod 0,-Kč

Po vytvoření objednávky obdržíte platební údaje. Bankovní převod trvá běžně 1-3 dny. Uvádějte prosím správný variabilní symbol (číslo objednávky), aby se platba spárovala s vaší objednávkou. Pokud platba není provedena do 14 dnů, objednávku stornujeme. Tento způsob platby není možný při dodání na Slovensko.

dobírka 39,-Kč / 1,50
Zboží odesíláme hned a platíte až při převzetí balíčku.

 

Při převzetí balíku prosíme řádně zkontrolujte jeho neporušenost, případně balík otevřete za přítomnosti doručovatele. Porušené balíky s rozbitým obsahem prosím nepřebírejte a informujte nás na e-mailu eshop@stibio.cz, abychom vám mohli co nejdříve poslat náhradní zásilku. Více se dočtete na stránce reklamace a vrácení. Děkujeme za spolupráci.