Velkoobchod

Jsme distributory níže uvedených značek přírodní kosmetiky a semi-přírodních barev na vlasy pro Českou republiku a Slovensko. Pro velkoobchodní ceník a obchodní podmínky nás prosím kontaktujte na e-mailu prodej@stibio.cz nebo na telefonním čísle +420 607 909 676. 

Prodejců si velmi vážíme a rádi je propagujeme. 

Těšíme se na spolupráci ;). 

 

Italská značka přírodnější alternativy vlasových barev Herbatint, která v roce 1970 jako první uvedla na trh barvy na vlasy s minimem chemie. Herbatint se prodává ve 40 zemích světa. Barvy obsahují výtažky z osmi bylin, 100% kryjí šediny a neobsahují parabeny, amoniak, alkohol ani resorcinol. Škála odstínů sahá od zcela přirozených, přes popelavé, mahagonové, rezavé až po módní barevné. Aplikace barvicího gelu je velmi jednoduchá, rychlá a zcela bez zápachu. Barvy doplňují výrobky péče o vlasy.

Výrobky Herbatint jsou kvalitní, spotřebitelsky bezpečné a jako jediné dermatologicky testované na citlivou pokožku. Výrobce zaručuje, že barvy Herbatint nejsou testovány na zvířatech, jsou vhodné i pro vegany a jejich papírovou část obalu, která je kontrolovaného původu, je možno plně recyklovat.

 

Nordics je bulharská značka dentální péče s důrazem na ekologii a udržitelnost výrobků. Většina výrobků je v bio kvalitě s certifikací Cosmos EcoCert, jsou v recyklovaných a recyklovatelných nebo kompostovatelných obalech. Nově jsou zařazovány zubní pasty v tubě z cukrové třtiny. Nordics se rovněž specializuje na bio produkty pro bělení zubů a speciální výrobky pro problematické a přecitlivělé dásně.