Vážení zákazníci, tento e-shop byl přesunut na nový modernější systém. Pokud jste u nás zaregistrovaní, systém Vás vyzve k nastavení nového hesla kvůli převodu dat a z důvodu ochrany osobních údajů. Děkujeme za spolupráci a věříme, že bude Váš nákup u nás příjemnější.

barvy na vlasy Herbatint

Nejprodávanější

44 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Barvy na vlasy Herbatint jsou semi-přírodní alternativou permanentních barev na vlasy. 100% kryjí šediny a jsou zcela bez amoniaku, resorcinolu, parabenů, alkoholu a parfemace. Jejich aplikace je zcela bez zápachu. Navíc můžete smíchat několik odstínů dohromady a vytvořit si tak svůj jedinečný. Barvy jsou dermatologicky testované na citlivou pokožku a obsahují výtažky z osmi bylin pro regeneraci vlasů, lesk a dlouhotrvající odstín. Barvy Herbatint se vyrábí v Itálii již od roku 1970. Barvy nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro vegany.  

Odstíny pro rychlý výběr. Klikněte na odstín pro zobrazení stránky vybrané barvy.

1N černá                          
 
 
Jestli jste o barvách Herbatint ještě neslyšeli, mrkněte na jejich recenze. Herbatint nemusíte aplikovat jen jako permanentní barvu, která s vlasy odrůstá, ale můžete si vytvořit barvicí šampon. Barva se po několika umytích vymyje, takže se nemusíte bát odrostů, pokud si chcete jen jednorázově oživit svou barvu vlasů. Více se dozvíte v návodech.