K objednávce nad 1.500Kč si nyní v košíku vyberte osvěžující ústní vodu Nordics!

Jak se vyznat v odstínech permanentních barev Herbatint

Váháte, který odstín si vybrat a nerozumíte, co které písmeno v názvu odstínu znamená? Pokusím se v tom udělat trochu jasno.

Herbatint vyrábí celkem 36 odstínů. Čím vyšší číslo barvy, tím je odstín světlejší (tedy kupříkladu 1N je černá, 9N blond). Písmeno pak značí řadu odstínu. 

 

Řada N - přírodní odstíny:

1N černá        

 

Řada C - popelavé odstíny:

     

 

Řada D - zlatavé odstíny:

  

 

Řada R - měděné (rezavé) odstíny: 

   

 

Řada DR - zlatavo-měděné odstíny:

 

 

Řada M - mahagonové odstíny:

 

 

Řada FF - módní odstíny:

  

 

Jak vyjde výsledná barva, velmi záleží na podkladové nebo přírozené barvě vlasů. Barvy Herbatint jsou přírodnější alternativou barev a nejde s nimi radikálně zesvětlit, maximálně o dva tři odstíny. Dle zpětné vazby od českých a slovenských zákaznic doporučujeme vybrat světlejší odstín, také už z toho důvodu, že obarvit na tmavší je vždy jednodušší, než naopak :). Navíc barva může chytat trochu jinak na vlasy barvené hennou, pokud není zcela vymytá či odrostlá. Henna totiž vlas obalí a barva se pak hůře dostává do struktury vlasu. 

S Herbatintem se také nemusíte bát experimentovat a vytvořit si svůj originální odstín. Můžete smíchat různé odstíny (nejen ze stejné řady), důležité je jen dodržet správný poměr barvicího gelu a vyvíjecí emulze, který musí být vždy 1:1. Tak například pokud chcete smíchat 40ml odstínu 7R a 20ml odstínu 6N, přidáte 40+20ml, tedy 60ml vyvíjecí emulze.

Přeji úspěšné barvení.


Lenka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení