S kódem "nmedical" máte na všechny výrobky značky N-Medical 15% slevu!

Ecoegg vajíčka do sušičky prádla s vůní bavlny

480 Kč
momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sušicí vajíčko do sušičky zkrátí dobu potřebnou k sušení prádla. Pokud máte doma bubnovou sušičku, měli byste mít i sušicí vajíčko!

Detailní informace

Detailní popis produktu


Úspora peněz
Víte o tom, že vaše elektrická sušička prádla patří k nejdražším spotřebičům, které doma používáte? Pokud ne cenou, potom spotřebou elektrické energie určitě. Sušicí vajíčko do sušičky odděluje během sušení prádlo od sebe. Způsobuje, že mokré prádlo v sušičce netvoří jednolitou masu, ale jeho hmota je rozrušená vajíčkem. Dobře provzdušněné prádlo se pak vysuší za dobu kratší o 28 %. Jestliže prádlo běžně sušíte v sušičce jednu hodinu, při použití sušicího vajíčka do sušičky je budete sušit jen 42 minut. Představte si tu úsporu elektřiny, a tím i peněz.

Měkčí prádlo
Patentované výrůstky na našem sušicím vajíčku do sušičky změkčují prádlo jeho masírováním, aniž bychom snížili jeho kvalitu. Nejsou potřebné žádné chemikálie na změkčení prádla.

Nádherná přirozená vůně
Sušicí vajíčko do sušičky obsahuje dermatologicky testované hypoalergenní voňavé tyčinky, které obsahují esenciální olej. Vůně uvolňující se z oleje, která je příjemná pokožce, přejde do vašeho prádla. Suché prádlo potom příjemně voní.
Rychlejší sušení prádla, měkkost, krásná vůně, to jsou potěšení, která přináší sušicí vajíčko do sušičky.

Balení obsahuje 2 sušící vajíčka a 4 náplně.

Doplňkové parametry

Kategorie: praní prádla
Hmotnost: 0.17 kg
obal: papírová krabička
země původu: Velká Británie
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Revoluční výrobky pro ekologickou domácnost od britského výrobce EcoEgg. Prací vajíčka i vajíčka do sušiček, která šetří vaší kapsu i energii, a navíc jsou šetrná k vaší pokožce i k přírodě.