S kódem "nmedical" máte na všechny výrobky značky N-Medical 15% slevu!

Fino kouzelná houbička, 2ks

55 Kč
momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Této houbičce se říká Kouzelná. Dokáže totiž jen s použitím vody odstranit obtížnou špínu z mnoho povrchů. Dokonce i ze stěny, kterou pomalovali děti nebo od špíny kolem vypínačů. Unikátní mikro-struktura houbičky zachytává špínu téměř ze všech povrchů v domácnosti: dlaždičky, nerezové povrchy, kuchyňský dřez, skleničky, hrnky, lednice, mrazáky, trouby, nádobí, varná deska, sporák, pánve, keramika, dveře, vypínače, podlahy, špína na stěnách, vany, vodní kámen, lakované povrchy, chrom, kola aut, palubní deska, kožené boty nebo jízdní kola.

Houbičku jen namočíte vodou a používáte. Po použití nutno opláchnout a nechat vyschnout. Možno používat opakovaně. K odstranění špíny použijte bílou stranu, růžovou části špínu setřete.

Pokud si nejste jistí, zda je houbička vhodná na váš povrch, zkuste nejdříve na místo, která není vidět. Nepoužívejte na povrchy, kde hrozí poškrábání. Nepoužívejte nikdy na tělo, ani s chemickými prostředky. Pokud použijete na nádobí nebo skleničky, po omytí je důkladně opláchněte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: melaninová houba

 

V balení 2ks

 

Rozměry: 7x11cm každá

Doplňkové parametry

Kategorie: úklid a čištění
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Fino vyrábí nejrůznější obaly a ekologické pytle do koše. Ve všech případech jsou extrémně pevné, naprosto nepropustné a dají se snadno zauzlovat.

Zde najdete pytle z rozložitelného nebo z recyklovaného plastu. Ty jsou i barevně odlišené na plast či papír. Pytle Eko Natura se díky aditivu d2w na skládce za pomoci světla a vody plně rozloží po 18-24 měsících - na molekuly H2O a CO2, zcela bez negativního vlivu na životní prostředí. Jsou také plně recyklovatelné, takže je můžete s klidem s plastovým odpadem dávat do třídících kontejnerů. Nejsou však vhodné pro domácí kompost s ohledem na dobu rozkladu.

Pytle na odpad Fino se vyrábí se z oxo-rozložitelných plastů, které jsou mnohem levnější než bioplasty (ze škrobu) a při jejichž výrobě se spotřebuje až o 80 % méně energie.