S kódem "nmedical" máte na všechny výrobky značky N-Medical 15% slevu!

Symbiotix Probiotikum, 13 kmenů s prebiotiky, 60Miliard CFU v 1g

1 567 Kč 52,23 Kč / 1 ks
skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Speciálně navržený a přizpůsobený doplněk stravy k potřebám poškozené střevní mikroflóry. Širokospektrální probiotikum s prebiotickou výživou. Produkt je opravdu silný, při preventivním užívaní a dostatku prebiotik ve stravě lze dávkovat obden, balení tedy vydrží cca 3 měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Citlivou rovnováhu střevní flóry, která je pro nás užitečná nebo škodlivá, určuje především strava, kterou jíme, a náš způsob života. V důsledku nevhodně sestavené, moderní rychle zpracované stravy, úzkostného, stresujícího životního stylu či častého užívání ATB; se mikrobiom posouvá škodlivým směrem, což vede ke vzniku nesčetných onemocnění.
Pokud dojde k nepříznivým změnám v mikrobiomu, bude to mít nejen střevní důsledky, ale ovlivní to i celý organismus. To následně zvyšuje riziko vzniku obezity, cukrovky, onemocnění štítné žlázy a autoimunitních i kardiovaskulárních onemocnění, inzulínové rezistence a některých druhů rakoviny. Mezi příznaky mikrobiálního posunu může patřit nadýmání, plynatost, křeče v břiše, průjem a nepravidelná stolice. Pokud se tyto příznaky objeví, důrazně doporučujeme zavolat na pomoc probiotika.

Prospěšné bakterie a houby obsažené v přípravku Symbiotix znemožňují, aby se množily škodlivé  bakterie a přitom produkují látky, které prospívají našemu zdraví. Obsah prebiotik v přípravku Symbiotix je potravou pro dobré bakterie, takže kapsle probiotické kmeny nejen zavádí, ale také vyživuje. Zajištěním vhodného poměru střevní flóry umožňuje zdravý mikrobiom odstranit a obnovit příčiny mnoha onemocnění imunitního systému a dalších chorob, které lze přičíst střevní flóře. Vyvážený, zdravý mikrobiom je základní podmínkou pro zdraví našeho těla a vytvoření naší fyzické a duševní harmonie.

 

Vhodné užívat s G5 balance

 

Obsah účinných látek v 1 kapsli
Směs živé flóry v prášku:

Bifidobacterium longum 6,0 mrd CFU,

Bifidobacterium bifidum 3,5 mrd CFU

Lactococcus lacticus 3,0 mrd CFU

Lactobacillus acidophilus 2,5 mrd CFU

Lactobacillus casei 2,5 mrd CFU

Lactobacillus rhomnosus 2,0 mrd CFU

Bifidobacterium lactis 2,0 mrd CFU

Bifidobacterium breve 2,0 mrd CFU

Lactobacillus plantarum 1,5 mrd CFU

Lactobacillus reuteri 1,5 mrd CFU

 Lactobacillus salvarius 1,0 mrd CFU

Lactobacillus helveticus 1,0 mrd CFU

Lactobacillus paracasei 1,0 mrd CFU

Inulin 50 mg 
L-glutamin 50 mg 

DDD = referenční hodnota denního příjmu pro dospělé není definována a žádné složky v produktu; mrd=miliarda; CFU=počet kolonie tvořících jednotek (živá buňka flóry) 

Složení:
Směs živé flóry v prášku, inulin, L-glutamin

Doporučené dávkování: 1 kapsle denně při akutních problémech či po ATB. Denní dávku zapijte dostatečným množstvím tekutin po probuzení na lačno nebo před spaním. Při preventivní užívání či detoxikačních kúrách stačí dávka 1 kapsle obden. 

Skladujte v chladničce!!!

Upozornění:
Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Konzumace přípravku nenahrazuje pestrou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí..
Balení obsahuje: 30 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: probiotika
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: