Vážení zákazníci, tento e-shop byl přesunut na nový modernější systém. Pokud jste u nás zaregistrovaní, systém Vás vyzve k nastavení nového hesla kvůli převodu dat a z důvodu ochrany osobních údajů. Děkujeme za spolupráci a věříme, že bude Váš nákup u nás příjemnější.

Vitamix Ascent - Set - nádoba 0,225l + 0,6l včetně nožové jednotky

Neohodnoceno
Značka: Vitamix
4 390 Kč
skladem do 1-2 dnů
Můžeme doručit do:
18.5.2021

Nádoby o objemu 0,225 l využijete při přípravě menšího množství omáček, dipů, pokrmů pro děti, salátových dresingů. Nádobu o objemu 0,6 l využijete pro přípravu smoothie, džusů a mnoho dalšího. Pokrmy můžete rovnou servírovat, uchovat nebo sbalit na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Váš mixér Vitamix Ascent rozpozná tyto nádoby a automaticky upraví nastavení mixování pro jejich menší velikost. Nádoby i nožová jednotka jsou kompatibilní s modely A2300, A2500 a A3500.

Nádoby jsou vyrobeny z Tritanu bez obsahu BPA. Čepele nožové jednotky jsou řezané laserem a vyráběny z téže tvrzené nerezové oceli jako všechny ostatní nožové jednotky. Nádoby a víčka lze mýt v myčce nádobí bez nožové jednotky.

Výhody:
- menší nádoby 0,225 l jsou perfektní na: salsy, dipy, koření a food prep, dětská jídla, ořechová másla apod.
- větší nádoby 0,6 l jsou skvělé pro malé porce nebo dávky "pro jednoho"
- velmi snadné čištění nožů (nejsou na dně nádoby, ale zcela oddělitelné a přístupné)
- není třeba další nádoby pro "take away" (lze umixovat a odnést vše v jedné nádobě)
- stupnice na těle nádoby

(Pozn.: Vzhledem k tomu, že u malých nádob nelze použít pěchovadlo, je třeba si práci s malými nádobami "osahat" a volit vhodná množství a složení surovin, aby se minimalizovalo zachytávání surovin na stěnách nádoby, respektive se usnadnilo jejich mixování díky pohybu celého množství surovin v nádobce. Pomohou recepty a instruktážní videa Vitamix. Pro suroviny s vysokou obtížností zpracovatelnosti je v ideálním případě vhodné použít klasickou velkou nádobu, která nejlépe optimalizuje pohyb mixované hmoty, pracuje s maximálním výkonem motoru a lze v ní použít pěchovadlo.)

Obsah:
- 1 nádoba o objemu 0,225 l se stohovatelnými víčky
- 1 nádoba o objemu 600 ml s víčkem flip-top
- 1 nožovou jednotku

Doplňkové parametry

Kategorie: mixéry Vitamix
Hmotnost: 1.2 kg
obal: papírový karton, papírová výplň
země původu: USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: