Mrkněte na naši novou sekci potravin od lokálních dodavatelů! Nově nabízíme kávu přímo z pražírny, kterou vám dodáme čerstvě upraženou po vaší objednávce.

Vitamix Ascent - Set - nádoba 0,225l + 0,6l včetně nožové jednotky

5 290 Kč
skladem do 1-3 dnů
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Nádoby o objemu 0,225 l využijete při přípravě menšího množství omáček, dipů, pokrmů pro děti, salátových dresingů. Nádobu o objemu 0,6 l využijete pro přípravu smoothie, džusů a mnoho dalšího. Pokrmy můžete rovnou servírovat, uchovat nebo sbalit na cesty.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Váš mixér Vitamix Ascent rozpozná tyto nádoby a automaticky upraví nastavení mixování pro jejich menší velikost. Nádoby i nožová jednotka jsou kompatibilní s modely A2300, A2500 a A3500.

Nádoby jsou vyrobeny z Tritanu bez obsahu BPA. Čepele nožové jednotky jsou řezané laserem a vyráběny z téže tvrzené nerezové oceli jako všechny ostatní nožové jednotky. Nádoby a víčka lze mýt v myčce nádobí bez nožové jednotky.

Výhody:
- menší nádoby 0,225 l jsou perfektní na: salsy, dipy, koření a food prep, dětská jídla, ořechová másla apod.
- větší nádoby 0,6 l jsou skvělé pro malé porce nebo dávky "pro jednoho"
- velmi snadné čištění nožů (nejsou na dně nádoby, ale zcela oddělitelné a přístupné)
- není třeba další nádoby pro "take away" (lze umixovat a odnést vše v jedné nádobě)
- stupnice na těle nádoby

(Pozn.: Vzhledem k tomu, že u malých nádob nelze použít pěchovadlo, je třeba si práci s malými nádobami "osahat" a volit vhodná množství a složení surovin, aby se minimalizovalo zachytávání surovin na stěnách nádoby, respektive se usnadnilo jejich mixování díky pohybu celého množství surovin v nádobce. Pomohou recepty a instruktážní videa Vitamix. Pro suroviny s vysokou obtížností zpracovatelnosti je v ideálním případě vhodné použít klasickou velkou nádobu, která nejlépe optimalizuje pohyb mixované hmoty, pracuje s maximálním výkonem motoru a lze v ní použít pěchovadlo.)

Obsah:
- 1 nádoba o objemu 0,225 l se stohovatelnými víčky
- 1 nádoba o objemu 600 ml s víčkem flip-top
- 1 nožovou jednotku

Doplňkové parametry

Kategorie: mixéry Vitamix
Hmotnost: 1.2 kg
obal: papírový karton, papírová výplň
země původu: USA
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká značka Vitamix působí na trhu od roku 1921 a je zárukou nejvyšší kvality, skvělého výkonu a spolehlivosti, díky které tato značka získala celou řadu ocenění a titulů. Mixéry Vitamix vynikají svou univerzálností a technologií. S mixéry Vitamix můžete připravovat čerstvé koktejly (smoothie z ovoce a zeleniny, smoothie z bylin), zmrzliny, různá jídla, oříšková másla, mléka, horké krémové polévky, připravit jídlo pro kojence aj.