Vážení zákazníci, tento e-shop byl přesunut na nový modernější systém. Pokud jste u nás zaregistrovaní, systém Vás vyzve k nastavení nového hesla kvůli převodu dat a z důvodu ochrany osobních údajů. Děkujeme za spolupráci a věříme, že bude Váš nákup u nás příjemnější.

Fino Eko natura Pytle na odpad, 35l - 30ks

Neohodnoceno
Značka: Fino
55 Kč
momentálně vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Ekologické pytle do koše na odpadky Fino Eko Natura jsou extrémně pevné a 100% nepropustné, neuvolňují zápach a jsou 100% rozložitelné v přírodě.

Eko sáčky jsou díky unikátnímu aditivu d2w 100% rozložitelné a to díky světlu a vodě za 18-24 měsíců - přirozený rozklad na molekuly H2O a CO2, bez negativního efektu na přírodu, nebo životní prostředí. Sáčky jsou opatřeny systémem "Easy Pack" - pro snadnější zauzlování i když je pytel úplně plný, nikdy se vám tak nic nevysype a nebude zevnitř nic zapáchat. Pytle jsou také plně recyklovatelné a nemusíte se bát je naplnit plastovým odpadem a vyhodit do žlutého kontejneru na tříděný plastový odpad. Nedoporučujeme je dávat na domácí kompost nebo do hnědých popelnic na bio odpad, vzhledem k delší době rozkladu. Na domácí kompost, nebo do bio odpadu lze použít kompostovatelné sáčky z nasí nabídky, které se rozloží do 2-3 měsíců.

Přídavek tzv. aditivum "d2w" byl testován akreditovanými vládními laboratořemi z hlediska škodlivosti a toxicity pro půdu, testy ovšem prokázaly, že aditivum "d2w" nezpůsobuje žádné toxické efekty a je pro půdu zcela bezpečný během celé doby rozkladu i poté.

Objem: 35 litrů

Rozměry: 50x55cm

V roli je 30ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tloušťka: 15μm

 

Vyrobeno v Polsku

Doplňkové parametry

Kategorie: pytle na odpad
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: