S kódem "nmedical" máte na všechny výrobky značky N-Medical 15% slevu!

Swirl Bio kompostovatelné pytle s uchy 20 l, 6ks

85 Kč
momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Bioodpad už můžete likvidovat čistě a bezpečně. Pytle Swirl z eko-fólie na bioodpad s úchyty zanechají vaše ruce čisté a přirozeně se rozloží. Materiál je odolný proti protržení a je vodotěsný, ale zároveň paropropustný, takže odvádí vlhkost. Pomocí úchytů pytel jednoduše zavážete a vynesete. Pytle jsou vyrobeny ze 100% biologicky rozložitelné fólie. Při kompostování se rozkládají na vodu a oxid uhličitý, nezanechávají mikroplasty. Jednoduše pytel zavažte a vyhoďte na kompost nebo do popelnice na bioodpad. O zbytek se postará matka příroda.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrobeno v Polsku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Melittě, která za značkou Swirl stojí, neberou udržitelnost jen jako už samozřejmou firemní hodnotu, ale také jako příležitost k propojování. Usilují o sjednocení ekonomických, sociálních i ekologických zájmů. Svým zákazníkům, partnerům i zaměstnancům chtějí skrze své produkty nebo know-how zprostředkovávat udržitelnost jakožto každodenní volbu pro život.

Mnoho let už také podporují mezinárodní neziskové organizace a iniciativy, jako třeba Rainforest Alliance, Fairtrade, UTZ Certified nebo 4C Association (udržitelnost kávy, kakaa a čaje).

Produkty jejich značky Swirl jsou synonymem kvality v oblasti vysávání, úklidu, filtrace a nakládání s odpadem. Značka je zavedená ve 40 zemích napříč Evropou a Asií.