Incognito Bio citronelový olej

259 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Dýchání výparů z citronely působí blahodárně na naši psychiku, přináší úlevu naší nervové soustavě a pomáhá při migrénách a bolestech hlavy. Při aplikaci na kůži se zahřívá a ulehčuje bolavým svalům a kloubům. Jávská citronela je zároveň silným repelentem a odpuzuje veškerý hmyz.

Vhodný na masáže, do koupele, běžné kosmetiky, i do aroma lamp.

  • Citronelový olej má příjemnou citrusovou vůni
  • Je známý svými antibakteriálními účinky a účinky proti komárům
  • Dvojnásobná síla citronelového oleje (nardus).
  • 100% přírodní, certifikovaný, organický a veganský.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si aromaterapii s citronelovým olejem - pro vaši fyzickou i duševní pohodu. Vdechování výparů citronelového oleje ppřináší naší nervové soustavě úlevu a pomáhá při migrénách a bolestech hlavy. Při aplikaci na kůži se zahřívá a ulehčuje bolavým svalům a kloubům.

Citronelový olejíček můžete přidat do masážního oleje, do koupele i do běžné kosmetiky (krémy, šampony, ...) nebo kápnout na oblečení nebo povlečení na posteli.

Využijete do jakýchkoliv druhů olejových a aroma lamp. 

Citronela jávská je nejméně dvakrát silnější než běžná odrůda citronely (nardus), jelikož se běžně vyskytuje pouze na Jávě a je poměrně vzácná. Hmyz si na ni kvůli nedostatečné expozici nedokázal vytvořit imunitu.

Olejíček lze použít nejrůznějšími způsoby:

Přidejte ho do jakéhokoli olejového difuzéru nebo hořáku, abyste udrželi hmyz mimo svou blízkost a nechali vůni uvolnit stres.

Přidáním do jakéhokoli krému, šamponu nebo jiného přípravku bez zvýšíte svou ochranu proti hmyzu. Pro ochranu před komáry a hmyzem kdekoli na světě použijte Incognito® repelent sprej, tělové mléko, opalovák a/nebo kuličkový deodorant. Kromě toho můžete citronelový olej přidat do základního oleje pro masáže nebo koupele.

Přidejte několik kapek do oblečení (ve vhodném pracím prostředku) nebo do zavazadel, abyste je udrželi svěží a také bez nežádoucích malých návštěvníků.

V aromaterapii má citronelový olej údajně aktivační a zahřívací vlastnosti jak po fyzické, tak po psychické stránce. Citronelový olej aplikovaný na kůži, zředěný v základním oleji, například mandlovém, vyvolává mírný pocit tepla - což ulevuje bolestivým svalům a kloubům. Z duševního hlediska může vůně citronelového oleje díky svým projasňujícím vlastnostem pomáhat při nervové únavě.

Může také zmírnit tlak při migrénách a bolestech hlavy. Citronelový olej se dobře kombinuje s cedrovým dřevem, pomerančem, pelargonií, citronem a bergamotem.

Složení: čistý organický esenciální olej citronely jávské.

Citronelový olej používejte vždy ředěný; není vhodný pro přímý kontakt s pokožkou a měl by být uchováván mimo dosah dětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: přírodní repelenty
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: