Kuvings Fermentor - výrobník jogurtů a sýrů, stříbrný

4 990 Kč
momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Fermentor od Kuvings je výrobník jogurtů, sýrů a dalších fermentovaných a kvašených dobrot. Zmáčknutím tlačítka si vyberete program, nebo si můžete navolit délku a teplotu fermentace, jakou potřebujete. Po skončení procesu směs přelijete do druhé přiložené nádoby s velmi jemným sítkem (není třeba používat žádnou tkaninu, gázu, plínu apod.) a necháte překapat. Nemusíte už hlídat teplotu namočením prstu a překapávat zavěšené na dvířkách kuchyňské linky. Všechny přiložené nádoby mohou být sterilizovány horkou vodou nebo v mikrovlnce. Tento pomocník ušetří spoustu času.

S produktem obdržíte kuchařku základních receptů v češtině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky vestavěné elektronice, která hlídá správný čas i teplotu, je vše mimořádně snadné a bezobslužné. Fermentor Kuvings je naprostou novinkou pro domácí gastronomii a přináší veškeré výhody fermentovaných potravin snadno a v nejpřirozenější formě až na váš stůl. Veškeré použité materiály jsou schváleny pro použití s potravinami, plasty jsou BPA Free, ovládání je velmi intuitivní a čištění mimořádně snadné.

Vyzkoušejte fermentor Kuvings a stane se z něj nový nepostradatelný člen vaší rodiny a preventivní domácí lékař, který díky zdravým potravinám plným přirozených kultur, živých enzymů a koncentrovaných výživných látek bude trvale pečovat o zdraví celé vaší rodiny.

Kvašení či fermentace je proces přeměny organických látek (nejčastěji sacharidů), při němž za účasti mikroorganismů a jejich enzymů vznikají jiné látky. Kvašení má zásadní význam pro potravinářství, ať se jedná o kvašení alkoholové, octové nebo mléčné, o kvašení těsta, piva, vína, jogurtu nebo sýra. Kromě toho se kvašením konzervují potraviny (kysané zelí, okurky atd.). Snadná příprava řeckého jogurtu ve fermentovači Domácí fermentované jídlo z čerstvých surovin je lahodné a mimořádně zdravé! Proč je nemít každý den? S výrobníkem sýru, jogurtu a fermentorem Kuvings vše připravíte jednoduše stiskem jediného tlačítka.

 

Jogurt

Smíchejte mléko s mléčnou bakterií (sušenou či s trochou jogurtu dozrávaným v kelímku) a stiskněte tlačítko Menu pro výběr Řecký jogurt. Za 8 hodin bude jogurt hotový. Můžete jej po zchlazení konzumovat jako běžný jogurt, nebo nechat překapat, čím jogurt zhoustne a vznikne jogurt řeckého typu. Řecký jogurt má silnější chuť než obyčejný jogurt a texturou připomíná spíše smetanový sýr. Řadí se mezi pět nejzdravějších potravin. Přidejte ovoce, jako např. borůvky nebo banán na skvělý řecký jogurt, nebo jej smíchejte s nejrůznějšími polevami. Pokud jej přidáte do těsta, bude výsledný pokrm ještě bohatší. Řecký jogurt má málo kalorií, má však vysokou nutriční hodnotu. Řecký jogurt je zázračná potravina s nízkým obsahem tuku a vysokým podílem bílkovin, který převyšuje až dvojnásobně hodnotu bílkovin a vápníku v běžném jogurtu. Řecký jogurt je řazen mezi 14 nejzdravějších superpotravin pro svůj vysoký obsah zdraví prospěšných látek. Jeho skvělá chuť upoutala pozornost mnoha lidí po celém světě.

 

Čerstvý sýr

Přidejte do mléka syřidlo Kuvings (v dodávce s přístrojem) a stiskněte tlačítko Menu pro výběr „Sýr“. Tento sýr bude skvěle chutnat se sendvičem nebo v salátu. Přidáním bylinek nebo koření získáte nespočet úžasných příchutí. Nebo přidejte smetanu a připravte si domácí “Cottage”. Sýr, nazývaný také nejlepším pokrmem, je plný nutričních hodnot, které lidé potřebují. Jako příklad můžeme uvést vápník, minerály, vitamíny a proteiny. Můžete si užít jedinečný sýrový pokrm, který bude lahodit vaší chuti přidáním vašeho oblíbeného ovoce nebo zeleniny (např. jahody nebo mrkev). Sýr obsahuje sedmkrát více bílkovin a pětkrát více vápníku než mléko. Sýr je vhodným pokrmem pro děti. Vyrobíte jej snadno přidáním syřidla. Výsledkem je lehce slaná varianta. Pokud si přejete sýr osladit, stačí přidat med. Pro delikatesní chuť přidejte ořechy. Využívejte hojnost receptů se sýrem pro vyváženou životosprávu.

 

Ocet

Přidejte cukr a ocet do připraveného ovoce či zeleniny a stiskněte tlačítko Menu pro výběr „Ocet“. Získáte ocet plný chuti a výživných látek. Ocet můžete využít k přípravě horkých i studených nápojů, stejně tak je oblíbený v gurmánské kuchyni. Ocet označovaný také jako „zázrak z přírody“, je široce využíván jako základní surovina pro ochucování, konzervaci potravin nebo také jako lék. Ocet, který přirozeně obohacuje chuť tepelně upravených potravin, se běžně využívá k přípravě pokrmů. Lze ho také jednoduše smíchat s vodou (normální nebo sycenou) a vytvoří tak jedinečný recept.

 

Nakládaná zelenina

Použijte ocet, cukr a kořenící směs pro výrobu nakládané / kvašené / kysané zeleniny a stiskněte tlačítko Menu pro výběr „Nakládaná zelenina“. Následně si můžete vychutnat jedinečnou a svěží chuť zcela čerstvých a super zdravých fermentovaných pokrmů. Nakládaná zelenina, díky níž si můžete vychutnat čerstvost sezonních potravin po celý rok, se využívá již celá staletí. U nás se jí také říká zelenina v láku nebo čalamáda. Připravte si unikátní nakládanou zeleninu, která vytvoří z vašeho stolování gurmánský zážitek. Od okurek přes řepu, dalších rozmanitých plodů a koření či listů.

 

Sirup

Enzymy obsažené v tomto sirupu napomáhají vstřebávání výživných látek z ovoce a zeleniny, jako jsou vitamíny a minerály. Enzym, který nám umožňuje vychutnat si skvělou chuť a vůni ingrediencí jako takových, napomáhá trávení a správné funkci metabolizmu. Zároveň také působí jako prevence proti stárnutí. Ovocné víno Unikátní ovocné víno jaké jen můžete spatřit a ochutnat, má jedinečnou vlastnost – můžete vyrobit ovocné víno z čerstvého ovoce a alkoholu, který si sami vyberete. Ovoce můžete využít během léta a ženšen nebo vinnou révu během zimy. Použitím sezonních surovin vytvoříte zdravé a lahodné ovocné víno, které si můžete vychutnávat po celý rok.

 

Součástí balení je:

Fermentor Kuvings

2x nádoba

1x víko

1x držadlo

1x jemné síto

1x víko přístroje

1x balení Směsi pro přípravu čerstvého domácího sýru (6x10g)

návod v českém jazyce

kuchařka v českém jazyce

Doplňkové parametry

Kategorie: fermentory
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: