Mrkněte na naši novou sekci potravin od lokálních dodavatelů!

Peppersmith

Přírodní žvýkačky a minty Peppersmith jsou jiné než běžně dostupné alternativy, protože používají vysoce kvalitní mátu peprnou, přírodní sapotovou šťávu a přísady pouze přírodního původu. Peppersmith nepoužívá žádné umělé příchutě, barviva nebo konzervační přípravky, žádná umělá sladidla (aspartam) nebo výrobky na petrochemické bázi.

Žvýkačky Peppersmith jsou lahodné a přirozeně osvěžující. Tyto přírodní žvýkačky jsou vyrobeny z vybraných odrůd sicilských citrónů Femminello a Monachello nejlvyšší kvality a vychuceny charakteristickou anglickou mátou peprnou pěstovanou v Hampshire, která jí dodává typickou svěžest. A jak se od naší firmy očekává, neobsahuje žádné umělé příchutě, barviva, konzervační přípravky ani aspartam. Navíc místo sladidla obsahují žvýkačky xylitol, který doporučuje Britská asociace zubních lékařů, poněvadž je ceněn pro svoji schopnost chránit zuby před zubním kazem a tvorbou plaku.

Navíc má xylitol o 40% kalorií méně než cukr, o 75% méně sacharidů a má nízký Gl (7). V některých zemích se xylitol vyrábí z kukuřičných klasů, ale my dáváme přednost stromům, protože tím máme jistotu, že se do našich produktů nedostanou škodlivé látky z geneticky modifikovaných rostlin. Náš xylitol je stoprocentně nezávadný, protože pochází z bříz a buků z ekologicky udržovaných lesů v Evropě.

Možná vás překvapí, že to, co obvykle vyhodíte, když dožvýkáte žvýkačku, je už pouhých 25% z původní žvýkačky. To znamená, že 75% žvýkačky tvoří ostatní ingredience, které sníte. Stejně jako v případě žvýkaček je i u mentolových bonbónů důležité, co obsahují. Při výrobě našich produktů, ať už jde o pravou anglickou mátu peprnou nebo přírodní elastomer chicle nebo pro zuby neškodný xylitol, používáme zásadně nejkvalitnější ingredience, abychom docílili skvělé chutě a přistupovali zodpovědně k našim zákazníkům. Narozdíl od jiných firem chceme, aby naši zákazníci věděli, co naše produkty obsahují, a proto vás informujeme o všech přísadách, které používáme. Naše máta peprná (Mentha Piperita) a máta klasnatá (Mentha spicata) pocházejí z malé farmy v hrabství Hampshire.

Máme velkou radost, že nyní Vám můžeme tyto produkty nábídnout.

Žádné produkty značky Peppersmith nebyly nalezeny...