S kódem "nmedical" máte na všechny výrobky značky N-Medical 15% slevu!

barvy na vlasy Herbatint

Semi-přírodní permanentní barvy na vlasy Herbatint

Barvy na vlasy Herbatint jsou semi-přírodní alternativou permanentních barev na vlasy. 100% kryjí šediny a jsou zcela bez amoniaku, resorcinolu, parabenů, alkoholu a parfemace. Jejich aplikace je zcela bez zápachu. Navíc můžete smíchat několik odstínů dohromady a vytvořit si tak svůj jedinečný. Barvy jsou dermatologicky testované na citlivou pokožku a obsahují výtažky z osmi bylin pro regeneraci vlasů, lesk a dlouhotrvající odstín. Barvy Herbatint se vyrábí v Itálii již od roku 1970. Barvy nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro vegany.  

Odstíny pro rychlý výběr. Klikněte na odstín pro zobrazení stránky vybrané barvy.

1N černá                          
 
 
Jestli jste o barvách Herbatint ještě neslyšeli, mrkněte na jejich recenze. Herbatint nemusíte aplikovat jen jako permanentní barvu, která s vlasy odrůstá, ale můžete si vytvořit barvicí šampon. Barva se po několika umytích vymyje, takže se nemusíte bát odrostů, pokud si chcete jen jednorázově oživit svou barvu vlasů. Více se dozvíte v návodech.
  
 

100% přírodní rostlinné barvy na vlasy Herbatint

Herbatint Vegetal Colour je 100% bio rostlinná barva na vlasy, kombinující barvicí byliny nejvyšší kvality se sílou prastarých ájurvédských rostlinných prášků. Bez přidaných chemických složek, tyto rostliny vyrostly v Indii bez použití pesticidů nebo hnojiv. Přírodní barva na vlasy Herbatint Vegetal Colour je zkrášlujícím rituálem, který vyživí vlasy a obnoví vlasová vlákna a vlasovou pokožku. Barvy Herbatint Vegetal mají certifikaci ECO-CERT.

V nabídce naleznete sedm odstínů a jednu neutrální bezbarvou hennu, kterou můžete využít jako ošetřující bio vlasovou masku.

Odstíny pro rychlý výběr. Klikněte na obrázek pro zobrazení stránky vybrané barvy.

moonlight chocolatechestnutpower_lovecherrycaramelhoenyneutral
 

Vymývací řasenky na vlasy pro rychlé zamaskování šedin

 Řasenkou velmi rychle zamaskujete viditelné šediny. Ve čtyřech odstínech.

temporary_hair
 

Nejprodávanější

6 položek celkem