Small Foot Šplhací síť

1 199 Kč
skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Tato šplhací síť v přírodním designu nabídne mnoho zábavy. Ručně vázané uzly, otevřené smyčky a stabilní osmové háčky, které zajistí flexibilní montáž na dřevěném rámu. Osmy a otevřené smyčky najdete na třech stranách. Děti si na této síti procvičí sílu a vytrvalost. Kdo se dostane nahoru jako první? Dodáváno bez rámu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Síť má ručné vázané uzly. Zakončení jsou otevřené smyčky, osmové háky.
Rozměry: 200x150 cm, velikost ok 25x25 cm
Maximální nosnost 100 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: venkovní hry
Hmotnost: 3 kg
doporučený věk: 3+
materiál: textil, kov
země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
MK Avatar autora Dotaz na produkt. 28.5.2021 21:52
Dobrý den, prosím o info jak je síť pletena. Zda nedochází k posunu jednotlivých osnov k sobě. Horizontálně vedená lana jsou jen provlečena uzly a nebo zapletena a tím znemožněn pohyb vertikálních lan? Z obrázků to nepoznám. Nerozumím termínu otevřené smyčky - netýká se to toho pletení? Děkuji velmi za odpověď. S pozdravem Martin Kupera

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.