K objednávce nad 1.500Kč si nyní v košíku vyberte osvěžující ústní vodu Nordics!

Krásné Vánoce i celý příští rok

Milí zákazníci,

tento rok byl pro nás v mnoha ohledech přelomový. E-shopu stibio, který jsem založila před čtyřmi lety, se tento rok, i přesto, že se nám narodilo třetí dítko a moc jsem nezvládala péči o vás, velmi dařilo. Neměla jsem sice prostor přidávat nové produkty (naopak jsem řadu z nich vyřadila), ani o vás pečovat formou newsletterů a novinek. Váš zájem o naše výrobky stále rostl a bylo jasné, že tento projekt již nemůže zůstat jen v mých rukou.

Na podzim došlo díky shodám náhod k navázání spolupráce s kamarádkou Vlaďkou, založily jsme novou firmu a přestěhovaly jsme e-shop do nového krásného skladu ve Zlíně. Vlaďka se nyní stará o vaše objednávky i náš sklad (díky tomu přibyla možnost osobního vyzvednutí zboží u nás Na Slanici 444) a já se mohu věnovat novým produktům a péči o vás. Díky navýšením našich skladových kapacit můžeme nyní zásobovat větší velkoobchodní zákazníky.

Příští rok vás čekají zajímavé novinky, jedna z nich hned po Novém roce - máte se vážně na co těšit, tak nás nezapomeňte sledovat :).

Přes svátky se budeme věnovat našim rodinám a nabírat síly na příští rok, takže objednávky mezi 23. 12. 2020 a 3. 1. 2021 budou expedovány po 4. 1. 2021.

Přejeme vám krásné a poklidné svátky strávené ve zdraví s vašimi nejbližšími, moc děkujeme za vaši důvěru a budeme se na vás opět těšit po Novém roce.

 

Lenka a Vlaďka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení